Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Kuvendi"

Sot vura re qe ne wikipedian shqip mungon nje artikull per misrin. mendosj se eshte kultura me e shume trajtuar nga fshatarte shqiptare dhe ne kete kohe krize duhet ti mbeshtesim se paku me perkthimin e saj nga gjuhet etjera
Kush do ti bashkohet kesaj nisme?--[[Përdoruesi:P|P]] 28 Dhjetor 2010 22:16 (CET)
 
== Copyright violations ==
 
Hello. I leave a message here because I'm tired of deleting [[User:Robi I Allahut|Robi I Allahut]]'s copyvios. See the four last deletions I made : on [[Islami në Lituani]], [[Islami në Japoni]], [[Islami në Rumani]] and [[Islami në Australi]].
 
I have warn him two times, [[User:Pedanti|Pedanti]] has done it a third time. I do not blocked him as I'm not a local sysop and I can't take this decision. But you should seriously consider this case and check [[Special:Contributions/Robi I Allahut|his contributions]].
 
Good luck ! -- [[Përdoruesi:Quentinv57|Quentinv57]] 29 Dhjetor 2010 21:20 (CET)