Dallime mes rishikimeve të "Arbanum (Titull dioqeze)"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
{{grise|Papunuar dhe papërkthyër}}
 
'''Arbanum''' ([[Italienische Sprache|ital.]]: ''Arbano'') eshte nje [[Titull dioqeze]] i[[Römisch-katholische Kirche| kishes romano-katolike]].
|style="background:#FFF8DC;" | 1
|style="background:#FFF8DC;" |[[Pedro Torres]]
|style="background:#FFF8DC;" align="center" |[[Ndihmëspeshkop]] në [[Bistum Cassano all’Jonio|Cassano all’Jonio]] ([[KönigreichMbreteria Neapele Napolit]])
|style="background:#FFF8DC;" align="center" |27.gusht 1540
|style="background:#FFF8DC;" align="center" |
|style="background:#FFF8DC;" |3
|style="background:#FFF8DC;" |[[Jules-Louis-Paul Harlé ]]
|style="background:#FFF8DC;" align="center" |[[Ndihmëspeshkop]] në [[Bistum Arras|Arras, Boulogne und Saint-Omer]] ([[FrankreichFranca]])
|style="background:#FFF8DC;" align="center" |12. tetor 1970
|style="background:#FFF8DC;" align="center" |24. janar 1999
Anonymous user