Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

5 bytes added ,  10 vjet më parë
v (U kthye versioni 860146 i bërë nga 91.187.103.42 (diskutimet))
== Film dhe TV ==
 
*"SPITALIKS" TV serial / 2009-2010 / KTV
*“Çyrri” film i shkurter / Lirak Celaj 2007
*"Tre Gjermanët e Trashë" TV serial 2005-2007
Anonymous user