Dallime mes rishikimeve të "5 Korrik"

72 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v ([r2.6.4] roboti shtoj: kl:Juuli 5)
 
== Vdekje ==
[[1987]] - [[Vexhi Buharaja]], studjues orientalist, përkthyes shqiptar
 
== Festa dhe përvjetore ==