Dallime mes rishikimeve të "KF Prishtina"

No change in size ,  11 vjet më parë
v
r2.6.4) (roboti ndryshoj: de:FC Prishtina, en:FC Prishtina
v (r2.5.1) (roboti ndryshoj: fr:KF Pristina)
v (r2.6.4) (roboti ndryshoj: de:FC Prishtina, en:FC Prishtina)
Talentat e Rinjë kanë shpërthyer botën pasi që Guri dhe Ylli Kelmendi bashkë me Flakzon Thaqi kan dalur në youtube me disa driblinge të jashtë zakonshme www.youtube.com/vagyda/
 
[[de:KFFC Prishtina]]
[[en:KFFC Prishtina]]
[[es:Klubi Futbollistik Prishtina]]
[[fr:KF Pristina]]