Dallime mes rishikimeve të "Migel Servantes"

302 bytes added ,  11 vjet më parë
Faqe e re: == Miguel Servantes == Miguel Servantes (Don Kishoti i Mances)eshte nje personazh shume i rendesishem ne gjithcka qe ajo kupton ,nenkupton dhe ireferohet nje nderthurje te ciles i pershk...
(Faqe e re: == Miguel Servantes == Miguel Servantes (Don Kishoti i Mances)eshte nje personazh shume i rendesishem ne gjithcka qe ajo kupton ,nenkupton dhe ireferohet nje nderthurje te ciles i pershk...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user