Dallime mes rishikimeve të "Ventilatori"

45 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
 
Ventilatorët instalohen në mure, në hyrje të kanaleve për ventilim, në tavan dhe tavolina për rrymosje të mbyllur të dhomave. Drejtimi i rrymimit të ajrit varet nga drejtimi i lëvizjes së ventilatorit. Te disa ventilatorë drejtimi i rrymimit ndërron në mënyrë automatike.
 
== Shih dhe këtë ==
* [[Pluhurthithësi]]
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user