Dallime mes rishikimeve të "Gjuha kroate"

No change in size ,  10 vjet më parë
v
v
 
== Shiko dhe këtë ==
* [http://www.wikivoyage.org/it/Tematica:Frasario_croato Italisht-kroatishtkroacisht]
 
[[Kategoria:Gjuhë|KroatishtKroacisht]]
[[Kategoria:Gjuhët Indo-Evropiane|KroatishtKroacisht]]
 
{{Link FA|bg}}