Dallime mes rishikimeve të "Resniku"

176 bytes added ,  11 vjet më parë
Faqe e re: '''Resniku''' është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Klinë Kategoria:Fshatra në Kosovë
(Faqe e re: '''Resniku''' është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Klinë Kategoria:Fshatra në Kosovë)
(Pa ndryshime)