Dallime mes rishikimeve të "Mareci"

178 bytes added ,  11 vjet më parë
Faqe e re: '''Mareci''' është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Lipjan Kategoria:Fshatra në Kosovë
(Faqe e re: '''Mareci''' është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Lipjan Kategoria:Fshatra në Kosovë)
(Pa ndryshime)