Ndryshimi mes inspektimeve të "Vrajaka"

15 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Vranjaku''' është një vendbanim në komunën e Rahovecit, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Rahovec Kategoria:Fshatra në Kosovë)
 
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Rahovec]]
* [[Vranjaka]]
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]