Dallime mes rishikimeve të "Agron Bajrami"

9 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{Leter Tabela Fund}}
 
''' Agron Bajrami ''' është gazetar i njohur shqiptar nga Kosova, kryeredaktor i gazetës [[Koha Ditore]]<ref>[http://www.gtr-center.org/Media_Contact_List.htm MEDIA CONTACT LIST]</ref>, kryetar i Institutit të Medias të Kosovës, si dhe anëtar i bordit të Organizatës së Mediave të Evropës Juglindore (South East European Media Organization - SEEMO).
 
{{biografi-cung}}
Anonymous user