Ndryshimi mes inspektimeve të "Vërboci (Kllokot)"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Vërboci''' është një vendbanim në komunën e Therandës, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Therandë Kategoria:Fshatra në Kosovë)
 
'''Vërboci''' është një vendbanim në komunën e [[Therandë|Therandës]], [[Kosovë]].
 
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Therandë]]
* [[Vërboc]]
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]