Ndryshimi mes inspektimeve të "Titani"

183 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Titani u zhvendos tek Titan. Arsyja)
 
{{Infoboks Element Kimike}}
#RIDREJTO [[Titan]]
'''Titani''' është një [[Elementet kimike|element kimik]] me simbolin '''Ti''' dhe [[Numri atomik|numrin atomik]] 22.
 
 
{{Commonsart|Titanium|Titani}}
{{Sistemi periodik}}