Ndryshimi mes inspektimeve të "Aparati tretës"

2.993 bytes added ,  10 vjet më parë
Faqe e re: ==Si krijohet== Ai krijohet qe kur ne jemi ende ne barkun e nenes ku qelizat nervore ndahen ne dy pjese njera formon Trurin dhe tjetra pjesen e poshteme te njeriut aparatin tretes Mbas ke...
(Faqe e re: ==Si krijohet== Ai krijohet qe kur ne jemi ende ne barkun e nenes ku qelizat nervore ndahen ne dy pjese njera formon Trurin dhe tjetra pjesen e poshteme te njeriut aparatin tretes Mbas ke...)
(Pa ndryshime)