Ndryshimi mes inspektimeve të "Majdanozi"

659 bytes added ,  10 vjet më parë
Faqe e re: Te dhenat ushqyese Multivitamina, ka nje perqindje te larte betakaroteni, vitamine B12, clorofill, calcio, vitamine C me shume se tek agrumet ,Permban fluaro, dhe acido graso esenciale A...
(Faqe e re: Te dhenat ushqyese Multivitamina, ka nje perqindje te larte betakaroteni, vitamine B12, clorofill, calcio, vitamine C me shume se tek agrumet ,Permban fluaro, dhe acido graso esenciale A...)
(Pa ndryshime)