Dallime mes rishikimeve të "Alga e detit"

1.898 bytes added ,  12 vjet më parë
Faqe e re: Alga deti " NORI dhe DULSE " Algat e detit rriten ne det afer siperfaqes se ujit dhe afer bregut te detit me shkembinj, ato jane ndahen ne tre grupe kryesore sipas ngjyres se tyre ne 1- ...
(Faqe e re: Alga deti " NORI dhe DULSE " Algat e detit rriten ne det afer siperfaqes se ujit dhe afer bregut te detit me shkembinj, ato jane ndahen ne tre grupe kryesore sipas ngjyres se tyre ne 1- ...)
(Pa ndryshime)