Dallime mes rishikimeve të "Alga e detit"

58 bytes removed ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(Faqe e re: Alga deti " NORI dhe DULSE " Algat e detit rriten ne det afer siperfaqes se ujit dhe afer bregut te detit me shkembinj, ato jane ndahen ne tre grupe kryesore sipas ngjyres se tyre ne 1- ...)
 
No edit summary
 
Shum prej tyre haen te gjalla mbasi jane thare ne meyre natyrale, disa lloje lihen ne uje per 5min dhe disa te tjera ngrofen pak ne tigan.
dardajan nuk është në linjë Përgjigju Duke Cituar