Dallime mes rishikimeve të "Stevia"

1.617 bytes added ,  11 vjet më parë
Faqe e re: Eshte nje barishte me gjethe jeshile dhe i perket familjes se "krisantemi" Ajo njihet edhe me emrin bima e mjaltit. Perdoret qysh prej 1500 vjetesh ne ameriken e jugut si baza kryesore pe...
(Faqe e re: Eshte nje barishte me gjethe jeshile dhe i perket familjes se "krisantemi" Ajo njihet edhe me emrin bima e mjaltit. Perdoret qysh prej 1500 vjetesh ne ameriken e jugut si baza kryesore pe...)
(Pa ndryshime)