Ndryshimi mes inspektimeve të "Farat e lulediellit"

1.207 bytes added ,  10 vjet më parë
Faqe e re: E kane origjinen nga Meksika dhe Peruja ajo u importua ne angli ne shekullin e 16. Ne Peru eshte emblema e flamurit kombetar,ndersa ne Kansas eshte lulja zyrtare e shtetetit. Te dhenat u...
(Faqe e re: E kane origjinen nga Meksika dhe Peruja ajo u importua ne angli ne shekullin e 16. Ne Peru eshte emblema e flamurit kombetar,ndersa ne Kansas eshte lulja zyrtare e shtetetit. Te dhenat u...)
(Pa ndryshime)