Ndryshimi mes inspektimeve të "Patosi"

54 bytes removed ,  10 vjet më parë
v
U kthye versioni 908007 i bërë nga 79.106.109.89 (diskutimet)
v (U kthye versioni 908007 i bërë nga 79.106.109.89 (diskutimet))
* [http://www.bashkiapatos.gov.al Bashkia Patos]
<!-- Kategorizim dhe interwiki -->
 
bvu7yt
{{AL-gjeo-cung}}
<br />
[[vo:Patosi]]
[[war:Patos, Albania]]
sisb vaisfbhj
ewt b patos
sdgme d
patos patos