Ndryshimi mes inspektimeve të "Echium aculeatum"

209 bytes removed ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
</gallery>
 
== Shiko dhe këtë ==
:* '''''[[commons:Echium aculeatum|{{PAGENAME}}]]''''' në projektin Commons të Wikipedias
<!-- Tekste të pa renditura që kanë të bëjnë me temën -->
:'''''[[commons:Echium aculeatum|{{PAGENAME}}]]''''' në projektin Commons të Wikipedias
 
== Lidhje të jashtme ==
<!-- Nyje interneti që kanë të bëjnë me temën -->
 
<!-- Emri i kategorisë së temës në projektin Commons --> {{Commonskat|1=Echium|2=Echium}}
 
<!-- kategorizimi dhe ndëruiki -->
{{Bio-cung}}
<!-- Ndëruiki -->
 
[[Category:Bimë]]
 
[[es:Echium aculeatum]]