Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:SC/Arkivi"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
 
=2011=
==Janar==
=== [[Blerta Syla]] ===
{{dmb|1|man|ngjyra=#E5FFCF|rezultati= U përmirsua [[Përdoruesi:Mikullovci11]] dhe [[Përdoruesi:91.187.103.42 30]] Janar 2011 10:19 }}
Pa lidhje interwiki, Nuk ka përmbajtje të mjaftueshme --[[Përdoruesi:Liridon|'''''Liridon''''']] 8 Shtator 2010 20:56 (CEST)
{{dmb|2}}