Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Tëfcí"

→‎Help: seksion i ri
(→‎Help: seksion i ri)
Pershendetje Tfts, me pelqen shume stampa e re, veq vazhdo. Nje pune te mbarre --[[Përdoruesi:Mikullovci11|Mikullovci]] 23 Shkurt 2011 16:56 (CET)
:Faleminderit. --[[Përdoruesi:Tfts|Tfts]] 24 Shkurt 2011 15:12 (CET)
 
== Help ==
 
Could you please review my edits as stable? Like [[The Fox and the Hound]], [[Bambi]], [[Borëbardha dhe shtatë xhuxhat (film 1937)]], and [[Charlotte's Web (film 1973)]] for example. And everything else (except [[Kalis sasiore cikli]] which I tagged for deletion; do even delete-tagged articles get reviewed?) Thanks. [[Përdoruesi:බම්බි|බම්බි]] 22 Mars 2011 21:29 (CET)