Dallime mes rishikimeve të "24 Mars"

10 bytes removed ,  10 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
* [[1916]] - [[Enrique Granados]], kompozitor dhe pianist spanjol
* [[1953]] - [[Marija od Tecka]],mbreteresha britaneze
* [[1969]] - [[Ilir Meta]], Zv. Kryeministër dhe Ministër i Energjitikës në qeverinë e Shqipërisë. (hajduti)
[[1975]] - [[Albin Kurti]], Kryetar i partisë patriotike VETVENDOSJA në Kosovë
* [[1976]] - [[Bernard Law Montgomery]], feldmarshal britanez
50

edits