Dallime mes rishikimeve të ".br"

20 bytes removed ,  10 vjet më parë
v
roboti largoj: ksh:.br; cosmetic changes
v (r2.5.2) (roboti shtoj: oc:.br)
v (roboti largoj: ksh:.br; cosmetic changes)
'''.br''' është prapashtesa e fletave të [[interneti]]t dhe paraqeq [[Domeni internacional i shteteve|domenin zyrtar]] të [[Brazili|Brazilit]]t.
{{Www-cung}}
{{CITDL}}
 
[[CategoryKategoria:Domene interneti]]
 
[[Category:Domene interneti]]
 
[[af:.br]]
[[ko:.br]]
[[krc:.br]]
[[ksh:.br]]
[[lb:.br]]
[[lv:.br]]