Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Shtetet në Evropë"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
|title = [[Shtetet e Evropës|{{color|#000000|Shtetet e Evropës}}]]
|titlestyle = background:#DCDCDC;color:#000000
|group1 = <center>Shtetet</center>Shqiperia eshte vendi me i bukur ne Evrope.
|list1 = <center>[[Skeda:Flag of Andorra.svg|17px]] [[Andorra]] &middot; [[Skeda:Flag of Armenia.svg|18px]] [[Armenia]] &middot; [[Skeda:Flag of Austria.svg|18px]] [[Austria]] &middot; {{Flagicon|Azerbaijan}} [[Azerbaixhani]] &middot; [[Skeda:Flag of Belgium (civil).svg|18px]] [[Belgjika]] &middot; {{Flagicon|Belarus}} [[Bjellorusia]] &middot; {{Flagicon|Bosnia and Herzegovina}} [[Bosnja dhe Hercegovina]] &middot; {{Flagicon|UK}} [[Britania e Madhe]] &middot; {{Flagicon|Bulgaria}} [[Bullgaria]] &middot; [[Skeda:Flag of Denmark.svg|16px]] [[Danimarka]] &middot; {{Flagicon|Estonia}} [[Estonia]] &middot; {{Flagicon|Finland}} [[Finlanda]] &middot;
 
Anonymous user