Dallime mes rishikimeve të "Festivali i 49-të i Këngës në RTSH"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Festivali i 49-të i Këngës në RTSH''' u zhvillua në datat 23, 24 dhe 25 dhjetor 2010 në Pallatin e Kongreseve në Tiranë. Kënga fi...)
 
No edit summary
'''Festivali i 49-të i Këngës në [[RTSH]]''' u zhvillua në datat [[23 dhjetor|23]], [[24 dhjetor|24]] dhe [[25 dhjetor]] [[2010]] në Pallatin e Kongreseve në [[Tiranë]]. Kënga fituese ishte "Kënga ime" e kënduar nga [[Aurela Gaçe]], me kompozim të [[Shpëtim Saraçit]] dhe tekst të [[Sokol Marsit]].
 
 
 
 
{{Festivali i Këngës në RTSH}}
 
{{Kategoritë|Festivali i Këngës në TVSH|Festivale në Tiranë|}}
 
[[en:Festivali i Këngës 49]]