Dallime mes rishikimeve të "Shanllëurfa"

62 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Fshat Kurd ne Turqi ne Kufi me Sirin)
 
Fshat Kurd ne Turqi ne Kufi me Sirin dhe eshte Vendbanimi ku lindi Artisti i madh Ibrahim Tatlises
434

edits