Ndryshimi mes inspektimeve të "Terminator 3: Rise of the Machines"

ska përmbledhje të redaktimeve
|Kinematografi [[Don Burgess]]
|-
|Edituan Filmin [[Nil Travis]] dhe [[Nicolas Travis]]
|-
|Studio e Realizmit [[C2Production]]
434

edits