Dallime mes rishikimeve të "Arnold Schwarzenegger"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
Pasi Arni ka luajtur në filmin [[Terminator]] dhe prej vitit [[2003]] është guvernator i [[Kaliforni-së]] , në menyrë ironike e thërrasin me Nofkën '''Gouvanator'''.
[[File:Arnold Schwarzenegger edit(ws).jpg]]
 
== [[Filmografia]] ==
* [[Hercules in New York]] ([[1970]], nën [[Pseudonime|Pseudonimin]] ''Arnold Strong'')
434

edits