Dallime mes rishikimeve të "Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës"

+fr & bs
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
vNo edit summary
(+fr & bs)
[[Category:Gjeografia e shteteve|Bosnje dhe Hercegovin]] [[Category:Bosnje dhe Hercegovin]]
 
[[bs:Geografija Bosne i Hercegovine]]
[[en:Geography of Bosnia and Herzegovina]]
[[es:Geografía de Bosnia-Herzegovina]]
[[fr:Géographie de la Bosnie-Herzégovine]]
[[pt:Geografia da Bósnia-Herzegovina]]
Anonymous user