Dallime mes rishikimeve të "Qarku"

49 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.7.1) (roboti shtoj: tr:Arnavutluk'un illeri)
{{per permiresim|16 Shkurt 2009}}
{{joref|16 Shkurt 2009}}
{{Infoboks Ndarja administrative në Shqipëri}}
 
Qarku është një njësi administrative që përbehet nga disa [[rrethe]] me [[tradita]] dhe [[zakone]] të njëjta, dhe që janë kufitare me njëri-tjetrin.
154

edits