Dallime mes rishikimeve të "7 Prill"

1 byte removed ,  10 vjet më parë
* [[1944]] - [[Gerhard Schröder]], politikan gjerman, ish kryeministër i [[Gjermania|Gjermanisë]]
* [[1954]] - [[Jackie Chan]], aktor, regjisor, këngëtar dhe kaskader kinez
* [[1974]] - [[KlejdiKledi Kadiu]], balerin
 
== Vdekje ==
50

edits