Ndryshimi mes inspektimeve të "Stampa:AL-gjeo-cung"

ska përmbledhje të redaktimeve
<br clear="all"/>
[[Kategoria:AL-gjeo-cung]]
<div class="navbox" style="padding: 1px 0px 1px 0px; text-align:left; width:100%; ">
{| class="navbox" style="font-size:13px; padding: 10px0px 0px 10px0px 0px; width:100%; text-align:centerleft; margin: 10 10em 10 0em"
|-
| [[Skeda:GlobeFlag of Albania.pngsvg|30px45px|]] &nbsp; [[Skeda:Flag of&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Albania.svg|30px|]] &nbsp; Ky artikull nga tema [[Gjeografia]] [[Shqipëria|e Shqipërisë]] dhe është një faqe [[Wikipedia:Artikulli cung perfekt|cung]]. Mund të [[Wikipedia:Gjej ose rregullo një cung|ndihmoni]] WikipedianVikipediën duke e [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} përmirësuar] këtë faqe.
|}</div>
<noinclude>[[Category:Stampa:Cung|A]]</noinclude>
154

edits