Dallime mes rishikimeve të "11 Prill"

1 byte removed ,  10 vjet më parë
v (r2.7.1) (roboti largoj: ksh:11. Apprill)
 
== Vdekje ==
* [[1985]] - ngordhvdes [[Enver Hoxha]], udhëheqës e [[Shqiperia|Shqiperisë]] komuniste (lindi më [[1908]])
 
== Festa dhe përvjetore ==
* [[Kosta Rika]] - Dita e [[Beteja në Rivas|betejës në Rivas]]
50

edits