Dallime mes rishikimeve të "11 Prill"

3 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Vdekje ==
* [[1985]] - vdesngordhi [[Enver Hoxha]], udhëheqës e [[Shqiperia|Shqiperisë]] komuniste (lindi më [[1908]])
 
== Festa dhe përvjetore ==
50

edits