Dallime mes rishikimeve të "Komuna Lure"

478 bytes removed ,  10 vjet më parë
v
Përcjellim te Komuna Lurë
v (Përcjellim te Komuna Lurë)
#REDIRECT [[Komuna Lurë]]
{{Infobox ALB komuna|
| foto harta=[[Figura:|140px]]
| emri=
| qarku=
| rrethi=
| bashkia=
| kkryetari=
| banor=
| posta=
| telefoni=
| lartësia=
| latitude=
| longitude=
| targat=
| web=
}}
 
'''{{PAGENAME}}''' është një komunë në [[Shqipëri]]...
 
== Gjeografia ==
 
== Historia ==
 
== Demografia ==
 
== Ekonomia ==
 
== Politika ==
 
== Kultura ==
 
== Vendbanimet ==
{{Komuna Lure}}
 
== Shih dhe këtë ==
 
== Lidhje të jashtme ==
 
 
{{AL-gjeo-cung}}
 
[[Category:Komuna në Shqipëri|L]]