Dallime mes rishikimeve të "Kategoria diskutim:Çmime"

v
U kthyen ndryshimet e 178.175.124.39 (diskutimet) në versionin e fundit nga Ko.S.ystem.OV@.
(U largua krejt përmbajtja e artikullit)
v (U kthyen ndryshimet e 178.175.124.39 (diskutimet) në versionin e fundit nga Ko.S.ystem.OV@.)
 
"Çmime" drejt po ka kuptim të shumfisht. Çka mendon për:
 
# Tituj shpërblyes
* Mirënjohje
* Tituj të dhuruar
* Çmime mirënjohje
*
 
 
Për mu kish me konë drejtë
 
*Shpërblime (në përgjithsi)
** shpërblime mirnjohje apo vepre
--[[Përdoruesi:Dan|Hipi Zhdripi]] 2006 Shkurt 26 20:32 (UTC)
 
: Cmime mir eshte sa per tash, se per tjere kuptime eshte heret, qysh po thue ti jane ketu nen- ose mbi-kategoria, kurse cmimi, ne kumptimin ekonomik nuk e nevojit nje kategori, qe bere nje kategori per shperblime, ne kuptimin e awards dhe auszeichnung, une plus nuk deshta me bere 100 kategoria, per ata e shkurtova. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|K.S.ystem]] [[Image:Flag of Albania.svg|30px]] [[Figura:Flag of the United States.svg|35px]] '''[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|???]]''' 2006 Shkurt 26 21:17 (UTC)
::Une fort mirë po të kuptoj ty. Po e lojim qishtu, mos u nervozo se bo vaki vijin edhe asi piç-pirika që bojin hajgare, po mos harro se edhe ata e kanë venin këtu. Sot janë piç-pirika neser nuk dihet ose janë muta ose shembull.--[[Përdoruesi:Dan|Hipi Zhdripi]] 2006 Shkurt 26 23:15 (UTC)
 
::: Ku u nervozova bre? dhe shiko te kategoria kryesore. —[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|K.S.ystem]] [[Image:Flag of Albania.svg|30px]] [[Figura:Flag of the United States.svg|35px]] '''[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|???]]''' 2006 Shkurt 26 23:18 (UTC)
::::Në të ardhmen mos u bo nervoz, po mendoj kur të shkrun aty najkush najsan palidhje--[[Përdoruesi:Dan|Hipi Zhdripi]] 2006 Shkurt 27 02:23 (UTC)
::::: M'fal qe po pyjeti, por per ku e ki fjalen, kete kategori e per artikullin per prejardhje e emrit? --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|K.S.ystem]] [[Image:Flag of Albania.svg|30px]] [[Figura:Flag of the United States.svg|35px]] '''[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|???]]''' 2006 Shkurt 27 19:19 (UTC)
 
E kam fjalën për këtë artikull, po edhe për të tjerët të këtij lloji që kanë kuptim të dyfisht që i kena bo e kena mi bo në të ardhmen. Po ndodhë si në këtë rastë të jetë titulli korrekt, ka njasi tipa të lazdrum që thojin p.sh.: "këta i paskan shitë" (në hajgare). Edhe këta tipa e kanë vendin këtu e nuk bonë me i largu. Po mendoj duhemi me i marrë se kanë logjik e cila mudet me pakë mund e hajgare të futet në shërbim të shoqëris. Janë shumë ma të lehtë se "studiuesit" e gjuhës shqipe pa punë e që kur po ju gjojim punë po kijatin (po ja mbathin me të katërtat).--[[Përdoruesi:Dan|Hipi Zhdripi]] 2006 Shkurt 28 09:22 (UTC)
: Nuk nervozona, ska edhe kuptim me nervozu, nese bene dikush hajgare, do te bojne, une nuk ja ndali, mu personalisht kurgjo nuk me bone, ai veq keshtu e tregon personazhen, nese e ky per kete send fjalen, une e kam nje filozofi: Bisedo e mos kritiko. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|K.S.ystem]] [[Image:Flag of Albania.svg|30px]] [[Figura:Flag of the United States.svg|35px]] '''[[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|???]]''' 2006 Shkurt 28 14:51 (UTC)