Dallime mes rishikimeve të "Bixhova"

17 bytes removed ,  10 vjet më parë
v (U kthyen ndryshimet e 80.137.236.203 (diskutimet) në versionin e fundit nga Puntori.)
 
== Demografia ==
Sipas të dhënave statistikore të vitit 2002 fshati ka 546 banorë nga të cilët 421428 janë shqiptarë, 118 sllavo-maqedonë dhe 7 të tjerë.
 
== Ekonomia ==
1

edit