Ndryshimi mes inspektimeve të "Majdanozi"

25 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Organet e interesuara
==Vetite Kuruese==
Ndihmon melcine veshkat, gjendrat surrenali, dhe pastron gjakun.
 
 
Perdoret i fresket ne sallate dhe ushqime te ndryshme
 
[[Kategoria:Bimë]]