Ndryshimi mes inspektimeve të "Ali Shukriu"

68 bytes added ,  9 vjet më parë
gabim te shkijet se Alia e ka shkinisht
(Faqe e re: '''Ali Shukriu''', aktivist dhe luftëtar në Luftën e Dytë Botërore, shqiptarë nga Kosova. Ali Shukriu në gusht të vitit 1981, pas demostratave, t...)
 
(gabim te shkijet se Alia e ka shkinisht)
<references/>
[[Kategoria:Politika në Kosovë]]
[[hr:Ali Shukria]]
[[pl:Ali Šukrija]]
[[sr:Али Шукрија]]
4.725

edits