Ndryshimi mes inspektimeve të "Aeroflot"

10 bytes added ,  14 vjet më parë
v
Robot: Automated text replacement (-eshte +%C3%ABsht%C3%AB)
v (Robot: Automated text replacement (-eshte +%C3%ABsht%C3%AB))
Aeroflot eshte%C3%ABsht%C3%AB kompania ajrore kombetare e [[Rusia|Rusisë]] si dhe me e madhja ne Rusi. Ne njefar kohe kur [[Bashkimi Sovjetik]] ishte SuperFuqi boterore Aeroflot ka qene kompania me e madhe boterore sipas numrit te pasagjereve.
 
{{cung}}
12.976

edits