Ndryshimi mes inspektimeve të "Aeroflot"

10 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
Ndryshimet e BetBot u kthyen prapë, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Bet 0.
v (Robot: Automated text replacement (-eshte +%C3%ABsht%C3%AB))
v (Ndryshimet e BetBot u kthyen prapë, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Bet 0.)
Aeroflot %C3%ABsht%C3%ABeshte kompania ajrore kombetare e [[Rusia|Rusisë]] si dhe me e madhja ne Rusi. Ne njefar kohe kur [[Bashkimi Sovjetik]] ishte SuperFuqi boterore Aeroflot ka qene kompania me e madhe boterore sipas numrit te pasagjereve.
 
{{cung}}
12.723

edits