Ndryshimi mes inspektimeve të "Informacioni"

4 bytes removed ,  9 vjet më parë
v (r2.7.1) (roboti shtoj: ne:सूचना)
 
Informacioni është koncept i përdorur gjerësisht në shumë fusha të jetës së përditshme.
j,hvhgcbchjv vbmbvmvbbnnvnbvn
== Përkufizimi i informacionit ==
 
==Informacioni dhe lajmi==
== Matja e informacionit ==
Anonymous user