Ndryshimi mes inspektimeve të "Titani"

45 bytes added ,  9 vjet më parë
+ skeda
(+ skeda)
 
{{Infoboks Element Kimike}}
[[Skeda:Titan-crystal_bar.JPG|thumb|Titani]]
'''Titani''' është një [[Elementet kimike|element kimik]] me simbolin '''Ti''' dhe [[Numri atomik|numrin atomik]] 22.
 
'''Titani''' është një [[Elementet kimike|element kimik]] me simbolin '''Ti''' dhe [[Numri atomik|numrin atomik]] 22.
 
{{Commonsart|Titanium|Titani}}