Ndryshimi mes inspektimeve të "Sulfuri"

22 bytes removed ,  8 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.7.1) (roboti shtoj: an:Ixufre)
v
 
== Karakteristikat ==
 
Kristal të squfurit natyrore
Squfur Crystal
== Shih dhe këtë ==
{{Sistemi periodik}}
{{Elementet kimike}}
 
{{kimi-cung}}