Hape menynë kryesore

Changes

22 bytes removed, 8 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Karakteristikat ==
 
Kristal të squfurit natyrore
Squfur Crystal
== Shih dhe këtë ==
{{Sistemi periodik}}
{{Elementet kimike}}
 
{{kimi-cung}}