Ndryshimi mes inspektimeve të "Saw IV"

5 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Saw IV' është një film horror 2007 dhe vazhdim të Saw III 2006's. Ajo u drejtua nga Darren Lynn Bousman dhe shkruar nga Patrick Melton ardhurve, Marcus Dunstan dhe Thomas Fento...)
 
{{Infobox Film
| emri = Saw IV
| figura = [[File:Saw4final.jpg]]
| titulli = Saw IV Posteri
| viti = 2007
434

edits