Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Thecheesykid"

v
(Faqe e re: {{Quotation|'''Notë''': Të ndjehen të lirë për të postuar diçka për mua, unë do të dëgjojnë për të gjithë. Ju lutemi të supozojmë se, nëse unë kam bërë diçka të gab...)
 
v (→‎Zotri Thecheesykid: seksion i ri)
{{Quotation|'''Notë''': Të ndjehen të lirë për të postuar diçka për mua, unë do të dëgjojnë për të gjithë. Ju lutemi të supozojmë se, nëse unë kam bërë diçka të gabuar, se unë jam pafundësisht keq dhe asnjëherë nuk do të bëjë kurrë atë përsëri! :)|'''ThatOlCheesyDude'''}}
 
== Zotri Thecheesykid ==
 
I nderuari Thecheesykid une i qmoj kontributet tuja ju lutem reth redaktimit të Filmit Saw IV]].
ky redaktim nu ka anje vrejte reth redktimt te tij esht i nje informacion i rendsishem per ata qe viztojën Wikipdian dhe kë tu unë nuk shikoj asnje far loj vadalizmi.
434

edits