Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Thecheesykid"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
== Zotri Thecheesykid ==
 
I nderuari Thecheesykid une i qmoj kontributet tuja ju lutem reth redaktimit të Filmit [[Saw IV]]
ky redaktim nu ka anje vrejte rreth.
Ky redktimt te tij ësht i nje informacion i rendsishem per ata që viztojën Wikipdian dhe kë tu unë nuk shikoj asnjë far lloj vadalizmi.
149

edits